Acest anunt nu este activ

Consultant recrutare

Descriere

MEDIPE Sp. z o. o. este o firma care activeaza dinamic din 2011 si ofera servici de ingrijire in Germania, datorita sprijinului nostru au plecat deja peste 3 mii de persoane.
Datorita dezvoltarii dinamice a firmei cautam personal pentru postul de:
Responsabilitati:
? Selectarea activa de Candidati interesati sa munceasca in Germania
? Sustinerea interviurilor cu candidatii
? Gestionarea documentelor cu caracter personal
? Colaborarea cu institutiile de educatie si munca de pe piata muncii locale
? Organizarea si efectuarea de prezentari si intalniri informative pentru candidati
? Promovarea activa a firmei pe terenul de activitate

Cerinte:
? Experienta in recrutare, vanzari sau serviciu clienti
? Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare si relationare cu oamenii
? Capacitatea de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor
? Orientarea spre rezulatat si eficienta in avtivitate
? Permis de conducere categoria B activ
? Limba Germana la nivel avansat.

Oferim:
? Angajare sigura intr-o firma cu dezvoltare dinamica
? Salariu fix + sistem de bonusuri si prime atractiv
? Training si posibilitatea de dezvoltare profesionala
? Munca intr-o echipa dinamica, care asigura sprijin si o atmosfera buna
Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV-ul pe adresa de e-mail [email protected]

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Apple Google Store iTunes Google Play