Acest anunt nu este activ

Sef tura

Descriere

Responsabilitati

Coordonarea si supravegherea permanenta a agentilor de paza din subordine, pentru toate bunurile si valorile nominalizate in planul de paza,
Asigurarii integritatii bunurilor si persoanelor in conformitate cu legislatia si normele interne aplicabile;
Asigurarea celor mai bune conditii privind derularea relatiilor contractuale cu beneficiarul si autoritatile.

Cerinte
Studii medii / superioare - experienta profesionala pe un post similar de minim 1 an;
Limbi straine:
? Engleza – nivel mediu/ avansat;
? Portugheza – constituie avantaj;
? Spaniola – constituie avantaj.

Utilizator PC – avansat
Persone cu si fara calificare/ sau in curs / cu Atestat pentru exercitarea ocupatiei de Agent de Securitate;
Cunostinte despre activitatea de securitate (dispozitiv, plan de paza, consemn general si particular al postului etc)
Abilitati de comunicare/ atentie distributiva, stapanire de sine;
Prezenta fizica placuta, amabila, orientata catre client.
Capacitatea de a gestiona situatii de criza/special;
Spirit de observatie, memorie vizuala si auditiva bine dezvoltate;
Aptitudini de supervizare, analiza si sinteza a informatiilor, rezistenta la lucru sub presiune, organizare;
Capacitatea de a prelua si de a transmite mai departe informatii cu acuratete, clare si precise;
Capacitatea de a gasi solutii si de a rezolva probleme;
Punctualitate, rigurozitate si profesionalism in indeplinirea sarcinilor de serviciu.

Beneficii:
Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
Mediu de lucru tanar si dinamic;
Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative.

SECURITAS ROMANIA recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

Apple Google Store iTunes Google Play