Acest anunt nu este activ

Dispecer Centru Alarma Bucuresti

Descriere

Responsabilitati:

Monitorizeaza echipamentele de supraveghere digitala si video instalate in punctul de lucru;
Inregistreaza, analizeaza si gestioneaza mesajele de alerta receptionate;
Comunica echipajului de proximitate situatiile de alerta si anunta autoritatile abilitate, in functie de situatie;
Asigura comunicarea cu beneficiarul pe durata evenimentului, dar si dupa solutionarea acestuia;
Asigura activitatea de raportare asupra evenimentelor;
Asigura disciplina comunicatiilor radio;
Propune solutii de imbunatatire a serviciilor asigurate de catre Companie;
Intocmeste si/sau actualizeaza rapoarte de activitate.

Cerinte;
Studii medii - liceul
Limba engleza- nivel mediu
Utilizator PC – nivel mediu / avansat
Disponibilitatea de a lucra in ture

Beneficii:

Mediu de lucru tanar si dinamic;
Posibilitatea de dezvoltare a unei cariere pe termen lung;
Program de lucru flexibil;
Pachet salarial motivant– asiguram plata orelor conform reglementarilor legislative;
Garantam plata sporurilorpentru zilele de sarbatoare; 75% ore suplimentare; 25% ore de noapte; spor de weekend).

SECURITAS ROMANIA recunoaste si rasplateste performanta angajatilor!

Apple Google Store iTunes Google Play