Acest anunt nu este activ

Smart-Bet

Descriere

CANDIDATUL IDEAL:
Daca esti la inceput de drum si nu ai experienta relevanta in niciun domeniu, dar vrei sa muncesti si sa demonstrezi ca poti fi performant, daca vrei sa-ti consolidezi o cariera implicandu-te, daca vrei independenta financiara si stabilitate, daca vrei un program de lucru flexibil, atunci este timpul sa aplici la acest job.

Operatorul de Pariuri Sportive va avea in principal urmatoarele RESPONSABILITATI:

Descriere:
- Acceptarea si validarea tichetelor de pariere in sistemul propriu de operare
- Evidenta contabila a operatiunilor de incasari si plati, gestionarea numerarului si intocmirea zilnica a documentelor financiar-contabile
- Asigurarea si mentinerea curateniei in interiorul si exteriorul punctului de lucru
- Crearea unui mediu atractiv si primitor pentru clientii companiei
- Furnizarea de informatii utile clientilor despre oferta si regulamentul de joc, precum si modul de functionare al aparatelor de joc
- Supervizarea activitatii de jocuri electronice si realizarea platilor corespunzatoare castigurilor obtinute de clienti

Cerinte:
- studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat
- aspect fizic placut si ingrijit
- orientare catre client
- bune abilitati de comunicare si relationare
- persoana dinamica, entuziasta, cu atitudine pozitiva
- responsabilitate, integritate, planificare si organizare
- lucru in echipa, dar si individual
- cunostinte operare PC
- aptitudini de calcul matematic
- flexibilitate si adaptabilitate la client
- disponibilitate pentru lucrul in ture

Beneficii:
- perioada de training si acomodare
- salariu motivant si bonus in functie de realizari
- carte de munca
- posibilitati de avansare
- mediu de lucru placut si dinamic
- echipa tanara
- disponibilitate pentru lucru in ture

Asteptam cv-urile dvs insotie obligatoriu de o poza.

Apple Google Store iTunes Google Play