Acest anunt nu este activ

Angajam Operator productie

Descriere

Ne marim echipa! Delta Consulting British cauta persoane dornice sa aiba un loc de munca stabil, interesate sa lucreze in domeniul automotivelor.

Responsabilitati:
• Executa operatiunile de aprovizionare cu materiale in functie de masina pe care este alocat
• Verifica si se asigura de respectarea standardelor privind calitatea in functie de masina pe care este alocat

Cerinte :
• Studii medii/ Scoala profesionala
• Disponibilitate de a lucra pe 3 schimburi
• Experienta in domeniu reprezinta un avantaj
• Seriozitate si implicare
• Rezistenta la stres si dexteritare
• Atentie mare la detalii dar si privire de ansamblu.

Beneficii:
• Salariu atractiv
• Conditii de munca extraordinare, intr-un mediu optimist
• Spor de noapte

In semn de respect pentru tine si timpul tau si pentru mine si timpul meu, te rog trimite CV si scrissoarea de intentie doar daca te regasesti in cerintele de mai sus.
Daca te intereseaza sau stii pe cineva calificat pentru acest post, te rog trimite mesajul mai departe.

Apple Google Store iTunes Google Play