Acest anunt nu este activ

Angajam INSTALATOR HVAC

Descriere

Firma specializata in comercializarea si montarea sistemelor de ventilatie si climatizare
ofera spre ocupare un post de INSTALATOR HVAC.

Cerintele candidatului:
• Minim studii medii
• Experienta pe o pozitie similara constituie un avantaj
• Carnet de sofer categoria B
• Fara cazier
• Disponibilitate de lucru peste orele de program
• Motivat si dornic sa invete

Descrierea postului : Montaj, punere in functiune si intretinere sisteme HVAC

Oferim:
• Salariu atractiv in functie de realizari

Candidatii interesati pot trimite pana la data de 10.10.2016 un Curriculum vitae
insotit de fotografie, la urmatoarea adresa de e-mail: aerconditionatoradea@gmail.com

Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia. Nu vor fi luate in considerare candidaturile care nu vor indeplini conditiile minimale solicitate in specificatiile postului.

Apple Google Store iTunes Google Play