Acest anunt nu este activ

Agent Servicii Client - homebased

Descriere

Sales Consulting companie de consultanta in domeniul resurselor umane recruteaza personal pentru clientul nostru, Amazon liderul mondial in comertul online cu amanuntul.

Suntem in cautare de persoane vorbitoare de limba Italiana sau Spaniola pentru postul Reprezentant Suport Clienti.

Responsabilitati:
solutioneaza cererile si intrebarile clientilor in scris (e-mail, chat) si verbal (telefon)
gestioneaza si solutioneaza reclamatiile clientilor
inregistreaza actiunile realizate conform procedurilor existente

Cerinte:
nivel mediu spre avansat de limba Italiana sau Spaniola
cunoasterea pachetului Microsoft Office
orientare catre client

Beneficii:
lucrezi din confortul casei tale
beneficiezi de training inainte de inceperea efectiva a lucrului
nu este necesara experienta in domeniu

Trimite CV-ul tau actualizat la adresa: lorena.muresan@salesconsulting.ro si te vom contacta !

Apple Google Store iTunes Google Play