Sudori 131/141 pentru Franta. Plecari rapide, fara comision!

Descriere

Staff Temp Ro recruteaza sudori TIG/MIG in aluminiu pentru Franta. Plecari fara comision!

Cerinte:
*Minim 3 ani experienta in sudarea aluminiului folosind procedeul 131/141
*Cunosterea desenului tehnic
*Experienta in lucru conform WPS
*Cunoasterea limbii franceze constituie avantaj
*Permis de conducere constituie avantaj
*Disponibilitate pentru plecare cu masina personala- constituie avantaj

Responsabilitati:
*Sudare virole pentru rezervoare din aluminiu
*Sudare conform desenului tehnic
*Pregatirea masinii de sudare si a pieselor
*Sudare diferite grosimi
*realizare suduri multistrat, verificate cu ultrasunete/gamma

Beneficii:
*Salariu 2100 euro net/luna (fara ore suplimentare)
*Cazare asigurata
*Organizarea transportului local
*Asigurare medicala internationala

Persoanele interesate ne pot tirmite CV-ul pe adresa recrutare@stafftemp.ro. Detalii la 0268708318 sau 0749254150

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play