Acest anunt nu este activ

Sezonieri in Germania

Descriere

Personal cules legume/fructe in Germania (contracte de munca) – Plecari foarte rapide si sigure – De 9 ani efectuam plasamente in strainatate - Castiguri de 4.000 EUR/ sezon – Sunt acceptate si cupluri

Candidatul ideal
Cea mai rapida metoda de a castiga minim 4.000 EUR pe durata sezonului, cu posibilitatea de prelungire a duratei contractului de munca. Sunt acceptate si cuplurile, astfel castigul se poate dubla!
Contracte de munca, plecari foarte rapide!
Grabeste-te, plecarile au loc in luna octombrie!

Sunt binevenite atat persoanele cu, cat si fara experienta, calificare.

AVANTAJE
- Plecari foarte rapide
- Contract individual de munca cu posibilitate de prelungire
- Castiguri de 1.300 EUR/ luna + ore suplimentare platite (atunci cand este nevoie)
- Sunt acceptate si cuplurile
- De regula intre 1 si 4 ore suplimentare/ zi
- Nu se solicita cunoasterea unei limbi straine
- Transport international organizat de catre compania angajatoare
- Transport local gratuit
- Nu este nevoie de experienta sau calificare
- Training platit

Descrierea jobului
• Sarcini: munca agricola si depozit
• Nationalitati acceptate: romana, moldoveneasca (cu cetatenie romana)
• Natura contractului: contract individual de munca
• Castigul: de la 1.300 EUR/luna
• Minim 48 ore de munca/ saptamana + ore suplimentare
• 1 zi libera/ saptamana
• Durata contractului: 3 luni cu posibilitate de prelungire

PROFILUL IDEAL:
• 18 - 55 de ani
• Conditie medicala generala foarte buna
• Persoane pozitive, proactivi, perseverenti, buni executanti, seriosi, rezistenti la stres, in forma fizica foarte buna.

Pentru detalii si programari la inscriere contacteaza Consultantii nostri de L-V orele 9-17

Apple Google Store iTunes Google Play