Operator masini electroeroziune_GERMANIA!

Descriere

OPERATOR MASINI ELECTROEROZIUNE
alfa-Horizont cauta un operator pentru
masini de ELECTROEROZIUNE pentru angajare directa si nelimitata in timp la clientul nostru in Germania, la sud de Stuttgart.

Descrierea jobului:

? Executarea operatiilor la masina de electroeroziune cu sarma sau electrod
? Mentenanta de nivel 1 a masinilor de electroeroziune
? Asigurarea intretinerii preventive si a curateniei la masini
? Raspundere pentru piesele executate, incadrarea in tolerantele din desen
? Controlul calitativ al pieselor

Cerinte:

? Experienta pe un post similar, sau in munca cu masini de electroeroziune CNC
? Cunostinte de citire si interpretare desen tehnic
? Cunostinte de prelucrari prin aschiere
? Cunostinte despre proprietatile metalelor
? Cunostinte limba germana
? Permis de conducere- categoria B

Clientul nostru ofera:

? Retributie financiara motivanta
? Contract de munca german pe perioada nedeterminata

Firma alfa-Horizont GmbH& Co.KG ofera candidatilor nostri tot sprijinul necesar in Germania pentru integrare in sistemul social german, in mod special consiliere si inchiriere de locuinta.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play