Electrician_Automatizari_GERMANIA

Descriere

ELECTRICIAN AUTOMATIZARI
alfa-Horizont angajeaza in Germania, la sud de Stuttgart, un specialist pentru automatizari industriale, service la client.

Descrierea jobului:

? Activitati de montaj, cablaj echipamente electrice
? Asigurare mentenanta si consultanta tehnica pentru automatizari industriale si civile
? Echipare, cablare dulapuri electrice
? Deplasare cu echipa la client pentru interventii
? Punere in functiune echipamente, utilaje si instalatii

Cerinte:

? Abiilitati de interpretare scheme si simboluri electrice
? Experienta dovedita minim 3 ani in cablare dulapuri electrice si automatizari
? Calificare in domeniul electric
? Orientare catre calitate in executie
? Limba germana nivel mediu-avansat

Clientul nostru ofera:

? Retributie financiara motivanta, cu posibilitati constante de crestere
? Contract de munca german pe perioada nedeterminata
? Colectiv de incredere, orientat spre rezultate

Firma alfa-Horizont GmbH& Co.KG ofera candidatilor nostri tot sprijinul necesar in Germania pentru integrare in sistemul social german, in mod special consiliere si inchiriere de locuinta.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play