Acest anunt nu este activ

Angajam Tinichigiu Remorci Camioane - Olanda

Descriere

Cerinte :
• Experienta relevanta in domeniul reparatiilor auto (mecanica, slefuire, vopsire)
• Studii medii de profil (calificare : mecanic auto, tinichigiu, vopsitor)
• Limba engleza la nivel conversational - mediu
• Persoana dinamica, motivata, responsabila, autonoma
• Permis de conducere categoria B

Responsabilitati:
• Repararea diverselor defecte ale camioanelor
• Repararea diverselor defecte ale remorcilor
• Curatare, intretinere, slefuire, vopsire

Conditii si beneficii:
• Salariul in jur de 9-10€ Net/ora
• Program full time (8 ore/zi, 40 ore/saptamana)
• Cazarea si transportul intern asigurat de catre asociatii nostri in Olanda
• Contract pe termen lung (1-2 ani)
• Angajarea se face pe Interjobs HS S.R.L cu detasare in strainatate
• Asigurare medicala
• Nu se percepe nicio taxa de angajare

Date contact: ioana@interjobs.com.ro
Telefon: +40734458410

Apple Google Store iTunes Google Play