Agent Vanzari Italia

Descriere

JOB Oppenings - Beauty Adivisor Italy

Cerinte:

- Dinamism, abilitati dovedite de comunicare, incredere in sine, disciplina;
- Seriozitate, maturitate, responsabilitate;
- Incisivitate si perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Orientare spre client, amabilitate si rezistenta la stress;
- Spirit de echipa dezvoltat;
- Cunostinte medii de limba engleza (obligatoriu) ;
- Disponibilitate pentru angajare pe de termen de min 12 luni (full time) ; Contractul se reinnoieste automat
- Interes real pentru segmental de retail premium si dorinta de a dezvolta o cariera in vanzari.

Descrierea jobului

- Persoana desemnata pentru postul de Beauty Adviser, este responsabila de promovarea activa a gamelor de produse cosmetice, dermatocosmetice si de ingrijire corporala, faciala, prezentand si recomandand gamele comercializare prin evidentierea beneficiilor acestora pentru clienti;
- Se implica activ in activitatea de vanzare si promovare a produselor, fidelizand clientii prin oferirea de solutii adecvate in functie de nevoia acestora;
- Mentine si promoveaza imaginea companiei si a produselor

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu atractiv ( confidential – oferta se discuta ulterior indeplinirii cerintelor de selectie)
- Comision din vanzari
- Punct fix de lucru, in shop-uri.
- Angajare in conditiile legii pe baza de contract individual de munca cu durata determinata de un an, cu posibilitate de prelungire;
- Se lucreaza 5 sau 6 zile/saptamana;
- Traininguri profesionale gratuite oferite de liderii internationali;
- Mediu de lucru placut, echipa tanara;
- Posibilitati reale de promovare.

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play