Acest anunt nu este activ

asistenta stomatologie

Descriere

Clinica Dental France angajeaza asistente stomatologie, cu sau fara experienta.

Descrierea companiei

- clinica stomatologica internationala, eleganta, cu nivel profesional ridicat, pacienti din diferite tari
- mediu placut si stimulant
- munca in cadrul unei echipe dinamice si orientata catre succes
- oportunitati de dezvoltare profesionala
- pachet salarial atractiv

Candidatul ideal

- studii medii
- persoana tanara , dinamica, amabila
- bune abilitati de comunicare si relationare cu pacientii, medicii, furnizorii etc
- adaptabila, capacitate de organizare a locului de munca
- punctuala, ordonata si atenta la detalii

Descrierea jobului

*asista medicul in desfasurarea tratamentelor
* pregateste cabinetul, materialele si instrumentarul
* realizeaza dezinfectia si sterilizarea instrumentarului
* intretine ordinea si curatenia in cabinet
* intretine necesarul de materiale consumabile din cabine

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Apple Google Store iTunes Google Play