Acest anunt nu este activ

SC RESTART ENERGY ONE SRL ANGAJEAZA- Agenti de vanzari D2D in Bucuresti, Ilfov, Giurgiu, Constanta

Descriere

Descrierea companiei
Suntem companie condusa cu ratiune, dar si cu inima, de aceea ne dorim sa fim mai mult decat un furnizor de energie si gaz, vrem sa participam activ la bunastarea comunitatii noastre. Stim ca fiecare dintre noi poate contribui la aceasta si vrem sa dezvoltam acest proiect cu ajutorul vostru!
Responsabilitatea sociala face parte din strategia pe termen lung a companiei. Activitatea noastra are impact asupra vietilor oamenilor si asta ne face responsabili fata de acestia si de mediul inconjurator. Vrem sa facem parte din schimbarea de care tara noastra are asa mare nevoie si avem dorinta de a oferi generatiilor viitoare un mediu propice pentru dezvoltare.
Programul nostru de responsabilitate sociala are urmatoarele directii: relatia cu angajatii, relatia cu oamenii din comunitatea noastra si protejarea mediului inconjurator. Fiecare dintre acestea stau la baza companiei noastre.

Candidatul ideal
Te asteptam in cadrul companiei noastre daca te regasesti in urmatoarea descriere:
Candidatul ideal are experienta in vanzari directe minim 2 ani, D2D, B2B, distributie, telemarketing, telesales, este orientat in aceasta directie, are abilitati de negociere, este dinamic, comunicativ, integru, prezentabil, timbru vocal placut, punctual, serios, optimist

INDRAZNESTE SA INOVEZI ALATURI DE NOI !
Descrierea jobului
- Agentul de vanzari incheie contractele si raspunde pentru corecta incheiere a contractelor si respectarea procedurilor de lucru;
-Tine legatura,consiliaza clientii din portofoliul lui
- Urmareste atragerea permanenta de noi clienti;
- Urmareste realizarea targetului de vanzari lunar ,trimestrial,si anual stabilit;
- Stabileste si dezvolta o relatie profesionala cu clientii companiei;
- Intocmeste periodic materiale de sinteza (rapoarte, statistici)
- Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;
- Participarea activa la sedinte interne si colective, impreuna cu managerul direct .
Daca:

- Ai terminat liceul –cerinta minima
- Ti se pare atractiva o cariera in vanzari;
- Tratezi cu entuziasm provocarile venite din partea clientilor si ai dovedit asta intr-o experienta profesionala anterioara;
- Autocontrolul, stabilitatea emotionala si capacitatea de adaptare a comportamentului sunt atuurile tale;
- Detii minime cunostinte MS Office: Word, Excel;
- Iti place sa imbini lucrul la birou cu cel pe teren.

Atunci vino sa joci in echipa de profesionisti – Restart Energy Door to Door

Apple Google Store iTunes Google Play