Acest anunt nu este activ

Angajez agent vanzari

Descriere

Long Consulting este partener ENEL si ofera solutii energetice optime, fiind autorizata sa faciliteze accesul clientilor sai la preturi si servicii conexe excelente.
Ne marim echipa si avem nevoie de trei profesionisti dotati cu talent, ambitie, perseverenta, orientare spre rezultate, tenacitate, educatie si caracter.

Ce cautam?

• Capacitati excelente de comunicare, relationare si influentare
• Experienta anterioara in vanzarea B2B sau D2D constituie un avantaj;
• Experienta in domeniul relatiilor cu clientii;
• Cunostinte foarte bune de operare in MS Office;
• Spirit intreprinzator, initiativa, caracter dinamic, cooperant;
• Capacitatea de a lucra in echipa;
• Permis de conducere categoria B

Responsabilitati :

• Prezentarea corecta a ofertelor si vanzarea de energie electrica
• Contacteaza, viziteaza, oferteaza, negociaza si incheie contracte de vanzare energie electrica la clientii potentiali si din portofoliu;
• Identifica noi clienti si propune oferta comerciala a companiei;
• Acuratete in completarea documentelor si rapoartelor;
• Mentine si promoveaza o imagine buna a Companiei si a Furnizorului de Energie Electrica

Masina proprie constituie un avantaj (in primele trei luni), compania platind costurile pentru combustibil, s.a.

BENEFICII :

• Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu atractiv si de viitor;
• Compania ofera venituri peste medie, formate din salariu fix si bonusuri corelate cu performantele individuale, tichete de masa, etc.;
• Se asigura training-uri de formare profesionala si de specialitate;
• Oportunitatea de dezvoltate profesionala si personala;
• Oportunitatea de avansare in cadrul companiei.

Trimite CV-ul la: office@long.ro

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Apple Google Store iTunes Google Play