Angajare Operator Call Center

Descriere

OK Service Corporation recruteaza candidati pentru 4 posturi de Operator Call Center.
Cerinte minime:
- Experienta anterioara pe o pozitie similara minim 1 an
- Abilitati de comunicare, vanzare si negociere
- Atitudine pozitiva si persuasiune
- Discernamant si capacitatea de a rezolva problemele
- Rezistenta la efort si stress, flexibilitate
- Spirit de ordine si disciplina
- Studii medii (studii superioare reprezinta un avantaj), experienta in activitati similare
- Spirit de echipa si atitudine pozitiva
- Cunostinte de limba engleza nivel mediu
- Cunoasterea regulilor gramaticii limbii romane
- Bune cunostinte de operare PC – pachetul MS Office
- Facilitati de exprimare verbala si scrisa
- Capacitate de focalizare pe detalii
- Disponibilitate de invatare continua si intr-un timp scurt
Responsabilitati:
- Realizarea planului zilnic de vanzari
- Prezinta si promoveaza la telefon produsele si serviciile companiei

Cei interesati pot trimite CV-urile pe adresa office@okservice.ro pana pe data de 18.10.2016

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play