Acest anunt nu este activ

Agent vanzari pentru Timisoara

Descriere

Candidatul ideal
Esti dinamic, organizat, responsabil, atent la detalii si ai experienta in vanzari? Vino in echipa noastra ca agent de vanzari!
Beneficii:
- Salariu fix + comision din vanzari
- Bonusuri
- Masina, telefon
Responsabilitati:
- promovarea produselor companiei
- buna cunoastere a produselor/serviciilor companiei si promovarea lor corecta (cunoasterea tipurilor de lentile, a listei de preturi si a caracteristicilor generale si specifice ale acestora)
- cunoasterea pietei si a concurentei.
- mentinerea relatiilor cu clientii din portofoliul existent si vizitarea periodica a acestora
- dezvoltarea unui portofoliu nou de clienti
- buna organizare, pregatire si gestionare a comenzilor (livrari si incasari)
Descrierea companiei
Triq Vision Distribution SRL este o firma specializata in importul si distributia ramelor si lentilelor pentru ochelari de vedere, din sticla si din plastic, monofocale, bifocale, progresive si fotocromatice si a aparaturii pentru laboratoarele de optica medicala.

Apple Google Store iTunes Google Play