Acest anunt nu este activ

TEHNICIAN/INGINER PROIECTANT SISTEME CURENTI SLABI SI TARI

Descriere

Descrierea jobului
- Proiecteaza instalatii electrice de curenti slabi si tari in conformitate cu legislatia, normativele si reglementarile in vigoare;
- Realizeaza: memorii tehnice, breviare de calcul, scheme de distributie, scheme monofilare (in Autocad), etc;
- Elaboreaza solutii de proiectare si ofera solutii tehnice corespunzatoare pentru proiectele contractate;
- Intocmeste liste de cantitati, caiete de sarcini, documentatii de avize;
- Asigura rezolvarea eventualelor neconcordante completari, modificari solicitate de comisia de avizare;
- Orice alte sarcini primite de la conducatorii ierarhici.

Cerinte
- Studii medii tehnice - pentru tehnician sau superioare tehnice (Automatica, Calculatoare, Electrotehnica, Electromecanica) - pentru inginer;
- Cunostinte de baza legate de sistemele de securitate;
- Abilitatea de a lucra cu mai multe task-uri si a respecta termene limita;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Prezenta de spirit, abilitati de comunicare;
- Seriozitate, punctualitate, ambitie si motivare.

Beneficii

- Pachet salarial in functie de evolutia profesionala,performante;
- Mediu de lucru placut si atmosfera de lucru deschisa;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei;
- Pachet salarial in functie de performanta;
- Mediu de lucru dinamic;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei intr-o companie in plina ascensiune;
Va rugam sa transmiteti CV-urile dv. la nr. de fax: 0356460071, 0356818743 sau la adresa de mail: office@bktech.ro. Tel. 0356460070

Apple Google Store iTunes Google Play