Acest anunt nu este activ

Asistent Manager

Descriere

Companie specializata in management si impresariat artistic ofera spre ocupare un post de ASISTENT MANAGER.

Cerintele candidatului:
-studii medii/superioare;
- cunoasterea limbii engleze la un nivel mediu ( scris, citit - cunoas
terea unei alte limbi straine constituie un avantaj);
- cunoasterea in detaliu a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, OutlookExpress), Navigare Internet;
- capacitate de organizare si planificare a activitatilor curente;
- tinuta business;
- fluenta verbala;
- personalitate dinamica, comunicativa, organizata, analitica;
- loialitate si confidentialitate;

Descrierea postului:
- prospectarea pietei pentru identificarea potentialilor beneficiari, organizatori de spectacole, etc.
- redactarea de documente, oferte, rapoarte, informari, comunicari generale;
- trimiterea ofertelor de prestatie artistica catre potentialii beneficiari;
- inregistrarea documentelor primite/trimise prin e-mail, fax, courier, etc;
- incheierea de contracte si monitorizarea derulararii acestora urmarind respectarea obligatiilor reciproce de catre parti;
- mentinerea unei relatii bune cu clientii.

Pachet salarial/beneficii:
- pachet salarial atractiv;
- mediu de lucru placut si profesionist;
- posibilitatea de a interactiona cu cei mai in voga artisti;
- posibilitatea de a te dezvolta pe plan profesional si de a acumula experienta necesara in domeniu.

Candidatii interesati pot trimite pana la data de 30.09.2016 un Curriculum vitae insotit de scrisoare de intentie si de fotografie, la adresa de email office.casaartistilor a gmail.com
Numai candidatii selectati vor fi invitati la un interviu, a carui data va fi stabilita de comun acord cu acestia.
Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.Nu vor fi luate in considerare candidaturile care nu vor indeplini conditiile minimale solicitate in specificatiile postului.
Compania isi rezerva dreptul de a testa competentele
declarate de catre candidati.

Apple Google Store iTunes Google Play