Cosmeticiana epilare definitiva

Descriere

Candidatul ideal

Candidatul ideal:
Obligatoriu atestat de cosmeticiana.
Experienta in functia de cosmeticiana minim 6 luni.
Experienta in functii care au presupus relatii cu clientii.
Persoana sociabila, draguta, capabila sa intretina o conversatie cu clientele salonului.
Persoana responsabila, organizata si punctuala.
Aspect ingrijit la locul de munca.
Trainerul nostru va instrui noua angajata in salon si o va asista in primele doua saptamani de activitate.

Descrierea jobului

Responsabilitati si beneficii:

Cosmeticiana (epilare definitiva)

Responsabilitati:
- primeste clientele noi si le ofera informatiile de care au nevoie
- efectueaza o consultatie pentru a stabilii tipul de piele si tratamentul potrivit pentru cliente
- efectueaza sedintele de epilare definitiva si fotoregenerare
- pastrarea salonului curat si aparatura

Beneficii:
- salariu fix 1500 lei

Program lucru:
L-V: 09:00-16:00 si14:00-21:00
SAMBATA: 09:00-15:00( 2 sambete pe luna)

Descrierea companiei

Misiunea Eva Salon este ca fiecare femeie din Romania sa beneficieze de servicii de infrumusetare ultramoderne, executate cu pasiune de catre profesionisti in frumusete si accesibile tuturor ca pret.
Eva Salon este cel mai apreciat salon de epilare definitiva din Romania.
Nu cu mult timp in urma, epilarea definitiva se vindea la preturi exagerate si era considerata exclusivista. Acum, datorita Eva Salon, un numar din ce in ce mai mare de femei au acces la epilare definitiva, indiferent de orasul in care locuiesc.
Din fericire, nu ne vom opri aici! Vom continua sa ne extindem si in alte orase, iar in paralel, ne vom diversifica si gama de servicii pentru a iti putea oferi ingrijire totala pentru fata si corp. Eva Salon este in prezent in Bucuresti, Cluj, Timisoara, Brasov, Constanta, Ploiesti si Iasi.
Avem o politica foarte deschisa, prin care poti sa incerci gratuit serviciile noastre pentru a te convinge de calitatea acestora.
Eva Salon monitorizeaza fara intrerupere atat saloanele concurente cat si propriile servicii. Suntem foarte atenti la parerile clientelor noastre si receptivi la sugestiile lor.
Folosim tehnologie ultramoderna, sigura si foarte eficienta, testata riguros in prealabil.
Eva Salon este locul unde tehnologia se intalneste cu frumusetea.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play