Dennver angajeaza operator facturare/casa de marcat (in Floresti)

Descriere

Responsabilitati:
-contabilitate primara (facturi intrari-iesiri, emitere chitante/bonuri, si alte documente din casa de marcat);
-promovarea produselor din magazin catre clienti;
-intocmirea de situatii diverese cerute de catre superiorul ierarhic;
- operarea casei de marcat, incasarea contravalorii de la clienti;

Cerinte:
-studii medii;
-cunostinte WinMentor;
-experienta in utilizarea casei de marcat;
-cunostinte foarte bune de operare PC si a pachetului MS Office;
-capacitate de auto-organizare si punctualitate;
-rezistenta la stres si efort;
-reprezinta un avantaj cunoasterea materialelor de constructii, interioarelor si accesoriilor pentru tamplaria din PVC si aluminiu;

Oferta:
- Pachet salarial motivant : salariu fix, bonuri de masa, asigurare individuala de sanatate, acces gratuit la sala de sport, training-uri de vanzari si produse.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play