Acest anunt nu este activ

Contabil - Gestionar (asistent)

Descriere

Societate de constructii, angajam asistent contabil- gestionar

Responsabilitati:
-Operarea documentelor in softul SAGA
-Introducerea avizelor, facturilor de la furnizori, arhivare
-Urmarirea comenzilor clientilor, emitere avize, facturi, situatii
-Gestiunea materialelor de constructii din depozit
-Verificarea stocurilor de marfa
-Casierie - lucru cu casa de marcat, P.O.S.
-alte atributii din fisa postului

Cerinte:
-Abilitati de utilizare PC, Microsoft Office, Internet.
-Atentie sporita la detalii, meticulozitate si acuratete.
-Cunostintele de contabilitate si fiscalitate reprezinta un avantaj.
-Persoana sociabila cu abilitati multitasking si capacitate de lucru in echipa.
-Implicare si spirit de initiativa, cu orientare spre rezultate.

Beneficii Oferite:
-training pentru insusirea procedurilor interne de lucru;
-Bonuri de masa.
-Salariu negociabil in functie de studii, experienta, eficienta.

Asteptam CV-ul dumneavoastra pe adresa noastra de email, sevacon@yahoo.com

CINE SUNTEM
Compania SEVACON IMPEX a fost infiintata in anul 2000, avand capital 100% privat, si venind in intampinarea nevoii clientilor din Romania de a primi servicii de constructii la cele mai inalte standarde, bazandu-ne pe experienta acumulata de echipa noastra in santiere importante din Germania, Franta,Spania si Israel.
CE OFERIM
Societatea noastra este specializata in executia de cladiri rezidentiale, realizand structuri de rezistenta din beton armat, finisaje exterioare si finisaje interioare cu o echipa formata din specialisti.
Incepand cu anul 2008, prin achizitionarea unei masini automate de indreptat, debitat si fasonat otel beton, dotata cu sistem anti-rasucire, livram firmelor de constructii o gama diversificata de otel-beton fasonat de la o 6 pana la o 32 mm.
De asemenea, punem la dispozitie spre inchiriere utilaje de constructii, doar impreuna cu sofer instruit si autorizat conform legilor in vigoare: Automacara Liebherr 1030/1, Buldoexcavator JCB 3CX SITEMASTER, Camion MAN TGM 18.280 cu macara HIAB, IVECO STRALIS 26t dotat cu Macara PALFINGER 20002, Macara Turn Liebherr, Pompa de Beton PUTZMEISTER.
Din 2013, am dezvoltat SEVACON Online – depozit online de materiale de constructii, specializat in produse de zidarie, mortare, ciment si adezivi, sisteme termoizolatii, vopsele si amorse, placari ceramice Klinker, acoperisuri si amenajari exterioare avand ca parteneri Phorotherm, Brikston, Ytong, Welde, Semmelrock, Caparol, Baumit, Holcim si Tondach.

Apple Google Store iTunes Google Play