CAUTAM EXPERT IN SALARIZARE SI CONTABILITATE PRIMARA DE BAZA

Descriere

Pentru o importanta Companie din domeniul consultanta si HR Servicii cautam:
RESPONSABILITATI
Stat de plata;
Salarii;
Adeverinte;
Fluturasi pentru clienti;
Inregistrarea facturilor;
Raport cu banca.
Daca stii sa lucrezi in Revisal si Saga, reprezinta un avantaj.
CERINTE
dinamica si serioasa cu dorinta de crestere profesionala;
lucru in echipa intr-o firma in continua crestere;
absolvent(a) studii superioare;
experienta anterioara in salarizare si contabilitate de baza;
foarte bune conostinte de Excel - Microsoft Office;
conostinta limba italiana si diploma de inspector resurse umane este un avantaj.
BENEFICII OFERITE
Ambient stimulant si dinamic;
Salariu stimulant pe baza experientei;
Prime lunare si bonuri de masa;
Pentru cv: recrutare(at)adhrgroup.ro.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play