Acest anunt nu este activ

Angajez contabila primara

Descriere

Cautam pentru clientul nostru, vinoteca din Oradea:

CONTABILA PRIMARA

Responsabilitati:

Asigura intocmirea si pastrarea documentelor primare care stau la baza inregistrarilor contabile
Intocmeste registrele contabile zilnice

Cerinte:

Experinta minima in domeniul contabil
Studiile in domeniu reprezinta avantaj
Permis de conducere categoria B
Disponibilitate pentru deplasari locale
Atentie la detalii

Beneficii:

Posibilitatea de dezvoltare a carierei prin acces la oportunitatile interne
Nivel salarial negociabil in cadrul unui interviu
Desfasurarea activitatii intr-o echipa tanara si profesionista

Persoanele interesate pot sa trimita CV pe adresa de email: mihaela.barnut@att-interim.ro sau sa sune la: 0773 367 063

Descrierea companiei:

CALITATE – PROMPTITUDINE – RESPECT

ATT INTERIM: suntem o companie tanara si dinamica, oferind servicii atat angajatorilor, cat si persoanelor aflate in cautarea unui loc de munca. Oferim servicii profesionale de resurse umane in Oradea, Romania si UE, si solutii adaptate de recrutare si plasare forta de munca, selectie si leasing de personal. Cei care si-au gasit un loc de munca prin intermediul echipei noastre apreciaza in mod deosebit promptitudinea si deschiderea noastra, iar angajatorii care au lucrat cu noi, ne cauta din nou.

Dorim sa fim agentia preferata de recrutare pentru companii si pentru cei care-si cauta un loc de munca, oferind calitate, promptitudine si respect. Suntem creativi, ambitiosi, deschisi, consecventi in munca noastra pentru gasirea celor mai bune solutii, interesati de dezvoltare continua si motivati de succesul celor pe care ii asistam.

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Apple Google Store iTunes Google Play