Acest anunt nu este activ

Arhivar

Descriere

MACON SRL
punct de lucru Oradea- str. Uzinelor nr. 12

Organizeaza selectie de personal pentru:

ARHIVAR

Cerinte minime:
- curs de arhivar;
- studii medii;
- experienta anterioara intr-un post similar minim 2 ani;
- cunostinte de operare calculator (in special Microsoft Office);
- abilitati foarte bune de comunicare, organizare, planificare;

Responsabilitati:
- verifica, sorteaza, tine evidenta si pastreaza documentele date spre arhivare;
- arhiveaza sistematic documentele grupate in unitati arhivistice, conform nomenclatorului aprobat;
- tine evidenta tuturor intrarilor si iesirilor de unitati arhivistice din depozit in Registrul de evidenta a intrarilor-iesirilor unitatilor arhivistice;
- extrage din arhiva date referitoare la vechime si salarii, necesare intocmirii adeverintelor;
- intocmeste registrele specifice activitatii de registratura generala a societatii;
- preia si distribuie corespondenta si coletele destinate societatii;
- expediaza corespondenta si coletele trimise de catre societate.

Beneficii:
- pachet salarial dedicat (se discuta numai cu persoanele selectate la interviul de angajare)
- training permanent;
- posibilitati de dezvoltare profesionala intr-o companie de succes.

CV-urile se depun la sediul societatii din Oradea, str. Uzinelor Nr.12 sau per e-mail la: atocai@macon.ro, secretariat.macondeva@gmail.com. Pentru informatii suplimentare va rugam sa va adresati telefonic la nr. 0359-315130 sau 0359-315114.

Numai persoanele selectate vor fi contactate pentru interviu.

Apple Google Store iTunes Google Play