Acest anunt nu este activ

Angajez consultant amenajari interioare - zona Lacul Tei

Descriere

Redeko Home&HoReCa, angajeaza consultant vanzari pentru showroom-ul din Bucuresti, zona Lacul Tei.

Redeko Home&HoReCa este un showroom de finisaje decorative, mobilier si corpuri de iluminat.

Candidatul ideal

Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
Foarte bune cunostinte despre procesul de vanzare si ale tehnicilor de vanzare
Capacitate de asimilare rapida a informatiilor
Simtul responsabilitatii
Perseverenta si dorinta de afirmare
Creativitate si simt artistic, cu inclinatii spre designul interior

Descrierea jobului

- preluarea clientilor consilierea acestora, identificarea nevoilor, prezentarea produselor din showroom sau catalog
- intocmirea ofertei si urmarirea acesteia
- comenzi catre furnizori si verificari comenzi
- colaborare cu echipa de livrare/ montaj
- comunicare cu clientii premontaj si post-vanzare

Daca vrei sa intri in echipa noastra, trimite-ne un C.V. la adresa de e-mail office@redeko.ro

Apple Google Store iTunes Google Play