Vanzatori / Lucratori comerciali

Descriere

Long Consulting selecteaza pentru clientul sau vanzatori pentru magazinul de mobila NOBILIA amplasat in centrul comercial ERA Park Iasi:

Candidatul ideal

• Este sociabil, empatic si talentat;
• Este comunicativ, entuziast si respectuos in relatia cu clientii;
• Persoana responsabila, organizata, dinamica, educata;
• Bune abilitati de comunicare si relationare cu colegii;
• Este capabil sa realizeze proiecte de mobilier in concordanta cu dorintele clientilor;
• Constituie un avantaj cunoasterea etapelor de proiectare si vanzare a mobilei realizata la comanda, a feroneriei si materialelor din PAL si MDF:
• Este capabil sa promoveze imaginea companiei si sa genereze comenzi folosind metode diversificate de vanzare
• Are cunostinte avansate de utilizarea a calculatorului;
• Este dispus sa faca deplasari pentru realizarea masuratorilor necesare in proiecte
• Are cunostinte de marketing si doreste sa se afirme si sa promoveze;

Descrierea jobului

Cautam profesionisti si pentru cei mai buni vanzatori oferim:
• Oportunitatea unui loc de munca stabil;
• Venituri motivante formate din salariu fix + bonus de performanta + bonuri de masa
• Decontarea cheltuielilor de transport;
• Dezvoltare profesionala;
• Posibilitati reale de avansare;

Descrierea companiei

Distribution Magi este o companie importanta, specializata pe distributia de echipamente si aparatura electrica, produse electrocasnice, de uz industrial si partener al producatorului german de mobila de bucatarie NOBILIA.
Magazinele Nobilia sunt in Shopping City Suceava si ERA Shopping Park Iasi, unde realizam proiecte personalizate pentru bucatarii, le producem in Germania si apoi le ansamblam pentru satisfactia clientilor nostri care isi doresc mobilier de calitate.

Trimiteti C.V.-urile la adresa: office@long.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play