Acest anunt nu este activ

Magazioner - AUTO BRAND SRL- Bragadiru

Descriere

Responsabilitati:

• Ajuta la receptionarea si verificarea pieselor auto care se aduc in gestiune conform documentelor justificative.
• Manipuleaza si aranjeaza marfa pe raft asigurand atat protectia marfii cat si a ambalajului.
• Periodic verifica situatia stocurilor, daca documentele corespund cu ceea ce se afla in magazie.
• Asigura depozitarea acesteia in conditii corespunzatoare, pentru a evita degradarea respectandu-se si normele SSM.
• Are obligatia de a eticheta marfa introdusa in depozit.
• Raspund de ambalarea corespunzatoare a marfurilor in vederea asigurarii sigurantei la transport.
• Monitorizeaza calitatea si cantitatea bunurilor care intra si ies din gestiune.
• Verifica produsele receptionate si raporteaza discrepantele sau deteriorarile.

Cerinte specifice:

• Absolvent de studii primare, sau medii.
• Rezistenta la efort fizic si la stres.

Beneficii:
• Pachet salarial motivant, tichete de masa;
• Pachet de sanatate privat la una dintre clinicile de prestigiu din tara;
• Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist si stabil.

Apple Google Store iTunes Google Play