Acest anunt nu este activ

Angajam Ajutor Bucatar

Descriere

Candidatul ideal

- Persoana cu abilitati foarte bune de comunicare;
- Capacitate de planificare si organizare a activitatii;
- Capacitate de lucru in termene limita;
- Capacitate de acumulare a informatiilor ;
- Dorinta de auto-dezvoltare si perfectionare permanenta;
- Orientare spre actiune eficienta, initiative, productivitate;
- Experienta nu este necesara.

Responsabilitati
- Ajuta la prepararea de sandwich-uri, gustari, deserturi;
- Pastreaza ordinea si curatenia in spatiul de lucru;
- Atentie la detaliile de etichetare si pastrare a alimentelor;
- Colaboreaza si sprijina restul echipei;
- Foloseste adecvat aparatura si ustensilele de lucru;
- Respecta timpii de livrare a comenzilor.

Beneficii
- Salariu cu posibilitate de crestere in functie de performanta;
- Prime acordate in functie de diferite ocazii;
- Beneficii in cadrul localului (gustari, cafele, racoritoare);
- Instruire continua sustinuta de catre companie;
- Mediu de lucru prietenos si placut.

Despre companie
Clientul nostru este un renumit local cu specific din Oradea care ofera o gama larga de specialitati pe baza de cafea, minuturi si deserturi.

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Apple Google Store iTunes Google Play