Angajam Agent distribuire

Descriere

Candidat ideal
- Abilitati de comunicare si planificare;
- Atitudine proactiva, persoana empatica si motivata;
- Orientare spre client si spre vanzare;
- Prezenta placuta si ingrijita;
- Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj;
- Permis auto categoria B si experienta in conducerea autovehiculului obligatorie.

Responsabilitati
- Deplasare in zona alocata, pe rutele stabilite pentru a livra produsele si ocazional pentru a incasa;
- Transporta marfa in conditii de siguranta pe traseul convenit impreuna cu seful direct, si o livreaza conform facturilor si avizelor de insotire a marfii;
- Pastreaza legatura telefonic cu agentul de vanzari, care raspunde de zona respectiva, privind livrarile de marfa, comenzi sau ridicarea unor documente de la clienti;
- Respecta Regulamentul de utilizare a autoturismului si completeaza zilnic documentele legate de folosirea acestuia;
- Gestionarea relatiei cu clientul din perspectiva livrarii;
- Urmareste programul de revizii si termenele documentelor insotitoare ale masinii si anunta seful direct cu privire la expirarea lor sau probleme mecanice ce necesita o revizie tehnica;
- Reprezinta imaginea societatii in relatia cu clientii acesteia;
- Raportarea si analizarea activitatii depuse.
Beneficii
- Mediu de lucru in continua dezvoltare;
- Suport in activitatea desfasurata;
- Pachet salarial atractiv;
- Instrumente necesare desfasurarii activitatii.

Despre companie
Clientul nostru este unul din principalii comercianti/distribuitori de papetarie, birotica si articole de curatenie.

Pentru detalii sunati la numarul de telefon: 0749081385

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play