Agent vanzari Retail Bucuresti

Descriere

Cerinte:
- absolventi de minim studii medii (diploma BAC este obligatorie);
- experienta in vanzari, domeniul FMCG constituie avantaj;
- cunoasterea pietei produselor FMCG constituie avantaj;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- permis de conducere categoria B.

Descrierea jobului:
-Vizitarea clientilor existenti in baza routingurilor zonei, prezentarea produselor si ofertelor companiei, negociere comanda, mercantizare, urmarire vanzare, incasare, identificarea clientilor si oportunitatilor de vanzare noi.

Se ofera:
- pachet salarial format din salariu de incadrare plus bonusuri in functie de performanta;
- autoturism serviciu;
- telefon serviciu;
- un loc de munca stabil cu respectarea tuturor formalitatilor legale, intr-un mediu dinamic, activ.

Descrierea companiei:
Transilvania General Import Export este cea mai mare companie de distributie din Romania ce asigura comercializarea celor peste 200 de sortimente de bauturi racoritoare, alcoolice, produse alimentare si nealimentare marca European Drinks, European Food si Scandic Distilleries.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play