Acest anunt nu este activ

BASTOUR TRAVEL ANGAJEZ : ASISTENT MANAGER pentru sediul Timisoara

Descriere

Salar Actractiv confidential.
Pentru detali sau informatie la Tel. 0356439325 Mobil. 0745331099 sau trimite CV la [email protected]

CANDIDATUL IDEAL::
Candidatul ideale trebuie sa fie Sociabil,
Comunicare: sunteti capabil/a sa comunicati clar si concis, atat in scris cat si verbal, si recunosti faptul ca pentru o buna comunicare trebuie sa stiti sa ascultati si sa extrageti informatia necesara.
Incredere: va cunoasteti punctele tari si stiti de ce sunteti capabil si ce puteti realize.
Lucrul in echipa: va place lucrul in echipa si de asemena puteti lucra indiviual.
Leadership: va asumati responsabilitatea de a atinge obiectivele impuse si luati initiativa fara ca sa vi-i se spuna ce trebuie sa faceti.
Energetic/a: va place sa munciti si sunteti dispus/a sa investiti timp si efort pentru a va atinge obiectivele.
Descrierea jobului:
Adept la promovare si vanzare servicili si pachete turistice peste tota tara (Romania).
Descrierea companiei:
Bastour e firma care se ocupa de servicii in dominiu Turistic.
Agentia de voiaje - Tour Operator

Apple Google Store iTunes Google Play