Acest anunt nu este activ

Tehnician Telecomunicatii

Descriere

Sunteti pregatiti sa faceti o schimbare in cariera ? Doriti sa va dezvoltati profesional in domeniul telecomunicatiilor ?

VENITI LA PROCONECT !

RESPONSABILITATI IMPORTANTE :

TEHNICIAN OPERATIUNI CLIENTI
-realizeaza operatiunile necesare conectarii clientilor la reteaua UPC
TEHNICIAN CONSTRUCTIE RETEA FIBRA OPTICA
-realizeaza operatiunile necesare instalarii retelei de fibra optica : echipare stalpi , montare fibra optica sau cabluri , instalare echipamente specifice cu respectarea proiectelor tehnice si a instructiunilor de montaj

PROFILUL CANDIDATULUI :
-studii de profil tehnic ( profesionala , liceu , postliceal )
-reprezinta avantaj experienta in domenii precum :retelistica , depanare calculatoare , retele catv , constructie retea fibra optica
-disponibilitate pentru deplasari prelungite in tara
-aptitudini lucru la inaltime

BENEFICII :
-Oferim posibilitatea unei colaborari pe termen lung si training la locul de munca , salar fix si bonusuri in functie de realizari

Apple Google Store iTunes Google Play