Inspector de asigurari - UNIQA Asigurari Bucuresti

Descriere

CERINTE:
- abilitati de comunicare, negociere si prezentare;
- implicare si dorinta de a reusi si de a obtine venituri peste medie;
- disciplina, perseverenta, organizare si planificare, rezistenta la stres, punctualitate;
- cunostinte bune operare PC (Word, Excel);
- studii superioare sau medii;
- integritate, onestitate.

RESPONSABILITATI:
- abordarea de potentiali clienti;
- stabilirea de intalniri;
- incheierea contractelor de asigurare;
- participarea la programele de pregatire initiate de angajator sau recomandate de acesta;
- pregatirea proprie continua conform activitatilor din fisa postului.

OFERTA:
- salariu fix + bonusuri lunare si trimestriale + grila de comisionare motivanta, in functie de performantele individuale;
- mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara;
- cursuri de pregatire profesionala;
- posibilitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-o companie multinationala.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play