Responsabil Livrari

Descriere

Candidatul ideal

- Studii medii/superioare
- Experienta intr-o pozitie similara min 3 ani;
- Cunostintele operare PC;
- Cunostinte despre documentele primare (facturi, chitante, avize insotire marfa, etc.)
- Foarte bune abilitati de comunicare si lucru in echipa;
- Abilitati de planificare si organizare;
- Orientare catre client si rezultat;
- Persoana responsabila, corecta, ambitioasa, receptivitate, promptitudine, acuratete, flexibilitate

Descrierea jobului

- Coordoneaza activitatea de livrare a produselor societatii catre beneficiari sau punctele de lucru in termenele si conditiile stabilite (documente insotitoare, rute de transport, respectare termene);
- Asigura comunicarea cu beneficiarii si punctele de lucru pentru fluidizarea livrarii marfii;
- Intocmeste si respecta planificarea livrarii marfii;
- Controleaza activitatea de livrare prin contactarea telefonica a delegatilor
- Primeste documentele de livrare confirmate de catre beneficiari sau punctele de lucru, verifica corectitudinea confirmarii receptiei si le preda gestionarului sau raporteaza in scris ierarhic asupra refuzurilor sau inscrisurilor beneficiarilor

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play