Consilier Imobiliar

Descriere

Descrierea postului vacant:

Consideri ca poti indeplini cu succes urmatoarele responsabilitati?

Vizionare si prezentarea proprietatilor imobiliare
Corelara corecta a cererii si ofertei
Prospectarea pietei imobiliare in vederea identificarii de oportunitati pe piata
Consultanta imobiliara, asistenta si negociere in cadrul tranzactiilor imobiliare
Aspect ingrijit

Profil angajat:

Studii superioare: Economice, Juridice
Bune abilitati de comunicare
Persoana punctuala
Experienta pe piata imobiliara prezinta un avantaj
Permis conducere categoria B
Disponibilitatea de a lucra atat la birou, cat si pe teren
Adaptare la sarcini schimbatoare

Beneficii:

Salariu fix + comision in functie de performanta
Telefon mobil
Instruiere permanenta in tehnici de vanzare/ broker imobiliar
Mediu de lucru placut, echipa tanara si motivata

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play