Acest anunt nu este activ

Cautam coleg/a Telesales Representative

Descriere

Postul este disponibil in Bucuresti
Candidatul ideal

Descrierea postului:
Prospectarea segementului de piata SOHO&SME pentru zona Bucuresti si Ilfov
Identificarea de noi oportunitati de vanzare.
Stabilirea de intalniri cu scopul de a incheia noi contracte ORANGE

Aplica ACUM daca ai:
- experienta in vanzari
- abilitati excelente de comunicare, putere de convingere si negociere
- personalitate energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
- dorinta de a te dezvolta intr-un mediu de lucru tanar si profesionist

Activitatile tale principale vor fi:
- prospectarea telefonica a potentialilor clienti
- identificarea nevoilor clientilor
- Stabilirea de intalniri cu scopul de a incheia noi contracte ORANGE
- oferirea de solutii optime in conformitate cu politica de vanzare a companiei

Descrierea jobului

Oferta (bonusuri, beneficii):
- management cu experienta in domeniul vanzarilor
- training de specialitate
- motivare si evaluare profesionala
- pachet de beneficii stimulativ: salariu fix + comision din vanzari.

Descrierea companiei

SOLUTII PERSONALIZATE SRL este partener Orange Romania.

Orange Romania - leaderul telecomunicatiilor mobile din Romania, cu peste 10.394.000 milioane clienti, face parte din grupul France Telecom - Orange, unul din leaderii mondiali in telecomunicatii, cu peste 200 milioane de clienti pe 5 continente.

Ne adresam companiilor mici si mijlocii din zona Bucuresti si Ilfov oferindu-le solutii personalizate de comunicare pentru afaceri.

Echipa SOLUTII PERSONALIZATE SRL este formata din tineri cu experienta in telecomunicatii la principalii operatori de telecomunicatii din Romania.

Ne punem la dispozitie cunostintele si expertiza acumulata pentru a va oferi cele mai bune solutii de comunicare astfel incat sa crestem impreuna cu dvoastra.

Punem pe primul loc satisfactia clientilor nostrii astfel incat la sfarsitul unei tranzactii comerciale sa ne ofere cu placere recomandari.

Apple Google Store iTunes Google Play