Angajam Gestionar depozit

Descriere

Gestionar depozit

Candidatul ideal
- Studii medii (liceu/scoala profesionala);
- Experienta intr-o pozitie similara;
- Abilitati de coordonare, planificare, organizare si control;
- Cunostinte de operare calculator - pachet MS Office;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Abilitati de organizare si planificare a activitatii.
Responsabilitati
- Asigura receptia si eliberarea pe baza documentelor specifice;
- Pregateste comenzile pentru livrare;
- Sorteaza, ambaleaza, incarca si descarca marfa;
- Asigura gestionarea permanenta a stocurilor si evidenta acestora;
- Participa impreuna cu comisia de inventar, la inventarieri periodice privind bunurile gestionare incredintate, conform normelor interne ale societatii;
- Emite diferite rapoarte si analize catre seful ierarhic superior;
- Respecta procedurile si normele interne ale societatii.

Beneficii
- Mediu de lucru in continua dezvoltare;
- Suport in activitatea desfasurata;
- Instrumente necesare desfasurarii activitatii;
- Pachet salarial atractiv.
Descrierea companiei
Clientul nostru este unul din principalii comercianti/distribuitori de papetarie, birotica si articole de curatenie.

Pentrumai multe detalii sunati la numaru de telefon: 0749081385

Anunturi de la acest utilizator

Arata mai multe

Anunturi recomandate

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play