Acest anunt nu este activ

Tehnician sisteme de Securitate

Descriere

RESPONSABILITATI:
-Instalarea si punerea in functiune a sistemelor antiincendiu, antiefractie, TVCI, control acces, retele voce-date si sonorizare;
-Executarea lucrarilor confom proiectelor si planurilor;
-Instruirea utilizatorilor/beneficiarilor cu privire la functionarea si operarea sistemelor;
-Organizarea activitatii de instalare a sistemelor de securitate;
-Mentenanta sistemelor de curenti slabi;
-Acordarea de suport tehnic cand este cazul.

CERINTE:
-Experienta in domeniu minim 1 an;
-Absolvent studii medii, de preferat profil tehnic;
-Experienta in domeniu tehnic (IT hardware, cablaj structural, electric etc., constituie avantaj);
-Cunostinte operare PC;
-Abilitati tehnice;
-Cunostinte teoretice si practice despre sistemele de securitate;
-Capacitate de organizare si coordonare;
-Seriozitate, responsabilitate si spirit de echipa;
-Permis de conducere cat.B ;
-Atestat absolvire curs tehnician pentru sisteme de detectie, supraveghere video, control acces (constituie avantaj).

SALARIZARE:
-In functie de cunostintele si abilitatile tehnice dovedite.
-Salariu oferit cuprins intre 1200- 2200 lei.
-Prime si bonusuri in functie de performante.

Angajare
-Pentru verificarea aptitudinilor salariatului, la incheierea contractului individual de munca este stabilita o perioada de proba platita de 30 zile

Apple Google Store iTunes Google Play