TEHNICIAN / INGINER SISTEME DE SECURITATE

Descriere

Descrierea postului

- realizarea lucrarilor de instalare a Sistemelor Electrice de Joasa Tensiune, Securitate,
- cablare, instalare, conectare si programare a sistemelor de alarmare efractie, control acces, supraveghere video , interfonie si videointerfonie, detectie incendiu, sisteme integrate de securitate.
- asigurarea interventiilor de service si mentenanta pentru clientii din portofoliu;
- intocmirea documentatiei necesare fiecarei interventii (fisa de interventie, proces verbal de predare primire etc.);
- asigurarea functionarii sistemelor electronice de securitate, executarea lucrarilor in conditii de calitate si la termenul stabilit.
- instructaj de folosire a echipamentelor instalate

Cerinte:

- Experienta in domeniul sistemelor de securitate, instalatii electrice de joasa tensiune constituie un avantaj
- Permis conducere categoria B
- Disponibilitate de a lucra pe teren;
- Ordonat,responsabil, dinamic, spirit de echipa

-Pachet de beneficii atractiv
-Tichete de masa
-Contract de munca.

CV -urile se trimit la e-mail : gianina@textel.ro sau fax 0256-201316

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play