Sef de tura- imbuteliere, Fabrica in Constanta

Descriere

Descriere post:

• Rol de coordonare, supervizare si coordonare a personalului din subordine;
• Dezvolta si mentine comunicare interna;
• Planifica schema de personal pe ture si intocmeste pontajul;
• Verifica respectarea instructiunilor de lucru si mentinerea curateniei la locul de munca, de catre personalul din subordine;
• Rol activ in monitorizarea productiei zilnice;
• Analizeaza respectarea indicilor de calitate prescrisi;
• Asigura respectarea programelor de igienizare;
• Monitorizeaza stocurile de materiale de productie auxiliare si asigura stocul optim pentru cantitatea ceruta;
• Tine evidenta lunara a consumurilor de materiale si urmareste incadrarea in normele stabilite;
• Monitorizarea, impreuna cu seful de sectie, a cheltuielilor pe centre de cost, in vederea incadrarii in bugetele alocate;
• Monitorizeaza functionarea masinilor si echipamentelor;
• Verifica starea de functionare a utilajelor dupa fiecare interventie;
• Intocmeste rapoartele zilnice/ periodice (productie, situatie operativa).

Cerintele postului:
• Studii superioare – tehnice sau tehnologice;
• Minim 2 ani experienta in sectorul de productie/ industrial;
• Experienta in coordonarea de personal (echipe mici de lucru);
• Bune cunostinte de operare PC;
• Bune abilitati de planificare, control si coordonare;
• Bune abilitati de comunicare;
• Simt de raspundere si corectitudine;
• Persoana organizata, perseverenta, riguroasa;
• Rezistenta la stres.

Se ofera: salariu atractiv, pachet de beneficii si recompense complex si diversificat, training.

Persoanele interesate si care se regasesc in profilul de mai sus, sunt rugate sa trimita CV actualizat la adresa: laura.ciuciuc@manpower.ro

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Apple Google Store iTunes Google Play