Acest anunt nu este activ

angajare Tehnician securitate

Descriere

Studii medii/superioare;
- Experienta ca tehnician sisteme securitate;
- Cunostiinte operare calculatoare;
- Punctualitate, spirit de echipa, disponibilitate la deplasari si program prelungit;
- Responsabilitate, constiinciozitate, capacitate de respectare a termenelor;
- Fara antecedente penale;
- reprezinta avantaj:permis conducere cat. B
Descrierea jobului
- Instalarea si punerea in functiune a sistemelor de securitate (efractie, control acces, pontaj, TVCI, );
- Executarea lucrarilor in termenele stabilite conform proiectelor si planurilor de executie;
- Executarea operatiunilor de interventie, service si mentenanta pentru clientii din portofoliu;
- Acordarea de asistenta tehnica utilizatorilor / beneficiarilor care opereaza echipamentele;
- Intocmirea documentelor specifice, procese verbale, fise, jurnale de service, etc.
Salariu atractiv functie de experienta si implicare;
- Dezvoltare profesionala continua;
- Mediu de lucru placut;
- Diferite alte beneficii in functie de rezultate si realizari.

Apple Google Store iTunes Google Play