Acest anunt nu este activ

Switch SMC SMC6152L2 48 porturi

150 RON
Valabil din 01.10.2016 10:02:39
Descriere

Atentie: Switchul are 3/4 porturi de 1000 (Base T (X) indoite (nu stricate). Acest lucru nu afecteaza aparatul ci doar acele porturi.

Aspect: 6/10 (cele 3 porturi indoite + zgarieturi)
Functionalitate: 10/10

Va rog sa dati un mesaj inainte de a ma suna si va sun eu. Va rog sa nu insitati.

Porturi: 48

Standarde:
IEEE802.3ab
IEEE802.3 Ethernet
IEEE802.1Q VLAN
IEEE802.3x Flow Control
IEEE802.1p Priority tags
IEEE802.3u Fast Ethernet
IEEE802.1ac VLAN tagging
IEEE802.3z Gigabit Ethernet
IEEE802.1w Rapid Spanning Tree
IEEE802.1v Protocol Based Vlans
IEEE802.3ad Link aggrega tion control protocol
IEEE802.1D Spanning Tree Protocol and traffic priorities

Management
Cu Management

Buffer (MB):
4Mbits

Conectivitate:
48 x 10/100BASE-T ports

4 x Gigabit combo ports (RJ-45/SFP)

PoE

Fara PoE
LED Indicators
System: Power, Diag

Ports: Link/activity

Montabile in rack:
Nu

Management:
Out-of-Band Management : RS-232 DB-9 console port
In-Band Management :Telnet, SLIP, Web-based HTTP, or SNMP manager

RMON Support :Groups 1,2,3, 9 (Statistics, History, Alarm, Event)
Software Loading :

TFTP in-band or Xmodem out-of-band
Dual firmware images

Multiple configuration files support
MIB Support :MIB II (RFC 1213), Bridging MIB (RFC 1493), Ethernet-Like MIB (RFC 2665), Bridge MIB Extensions (RFC 2764), RMON MIB (RFC 1757), RFC 2737, RFC 2742, RFC 2021, RFC 2863, RFC 2618, SMC private MIB
Tabela de adrese MAC
8K MAC address entries
Altele:
10/100/1000 BASE-T ports
MEMORY 64MB SDRAM/ 16MB Flash
Singlemode fiber cable: 9/125 micron
Network Interface :
10/100 BASE-T ports
Multimode fiber cable; 62.5/125 or 50/125 microns
SFP Transceiver slots supporting SX, LX and ZX SFP

Viteza de transfer:
SWITCHING FABRIC :17.6 Gbps / 13Mpps
Caracteristici speciale:
RADIUS
IEEE 802.1x
VLAN Support
HTTPS and SSL
Private vlan support
Static port security
TACACS+ client authentication
802.1v (Protocol based Vlans)
L2/L3/L4 access control lists
Forwarding Mode : Store-and-forward
SSH (v1.5 and 2.0) for Telnet sessions
Jumbo Frame support (on gigabit ports)
Up to 255 groups; port-based or with 802.1Q
VLAN tagging, GVRP for automatic VLAN learning
Switch Features :
Spanning Tree Protocol (802.1D, .1w)
MultiLink Trunking (LACP) : 8 groups of up to 8 ports
Diagnostic Features :
Port Mirroring
Remote Ping
Event/Error Log
SMTP
SNTP
Quality of Service :
Supports 4 levels of priority with flexible classification and prioritization
Per port bandwidth management
Diffserv, IEEE802.1p (priority queues), DSCP,or TCP/UDP port based
Alimentare (V/Hz)
Internal, auto-ranging transformer: 100 to 240 VAC, 50 to 60 Hz
Putere consumata (W):
30 Watts maximum
Greutate (Kg):
3.15 kg
Dimensiuni (W x D x H mm):
440 x 171 x 43 mm
MTBF:
8 Years

Apple Google Store iTunes Google Play