Convertor Fast Ethernet fibra optica model FIB1-10/100W/SC20BF

150 RON
Valabil din 09.01.2017 10:45:35
Descriere

Convertor Fast Ethernet fibra optica,compatibil cu standardele IEEE 802.3 10BaseT, IEEE 802.3u 100BaseTX si 100BaseFX distanta de operare 2Km multimode si 120Km singlemode, mod de lucru FullDuplex, HalfDuplex sau autodetectie, LEDuri de diagnostic, switch pentru conexiune straight sau cross-over suport pentru management SNMP, conectori ST sau SC pentru legatura de fibra pentru WDM, transmisie si receptie pe o singura fibra.

Adauga fisier

Fisierele acceptate sunt: jpg, jpeg, png, gif
Fisierul nu poate fi mai mare de 10 MB

Mesajul a fost trimis cu succes!
Mesajul nu a fost trimis!
Solicita livrare gratuita cu verificare colet. Afla mai multe detalii aici
Apple Google Store iTunes Google Play